Neler Yapıyoruz

Samur Tesisat, yerden ısıtma sistemleri, doğal gaz tesisatı, su ve kalorifer tesisatı, kombi bakımı, yangın hattı tesisatı, pimaş tıkanıklığı ve montaj işleri gibi geniş bir yelpazede uzmanlık sunarak müşterilerine kapsamlı ve güvenilir tesisat çözümleri sağlar. Ayrıca, özelleştirilmiş hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

Doğalgaz Tesisatı
Doğalgaz Tesisatı

Samur Tesisat, doğalgaz kullanımında güvenlik ön planda. Doğalgaz tesisatlarının doğru kullanımı ve güvenliği için sizlere pratik öneriler sunuyoruz. Acil durumları önlemek amacıyla doğalgaz kaçakları, gaz kokusu, sızıntılar, patlamalar ve yangınlar konusunda bilinçlendirme yapıyoruz.

Su Tesisatı
Su Tesisatı

Su tesisatı sorunlarına anında çözümler! Boru patlamaları, sızıntılar, tıkanıklıklar ve daha fazlası için hızlı, etkili ve kaliteli servisimizle yanınızdayız. Uzman kadromuzla su tesisatı alanındaki her işi başarıyla hallediyoruz. Problemlerinize çözüm odaklı yaklaşıyoruz!

Kalorifer Tesisatı
Kalorifer Tesisatı

Samur Mekanik, kalorifer tesisatında uzman! Binanızın özellikleri, ısıtma ihtiyaçları ve bütçenize uygun kaliteli malzemelerle hizmet sunuyoruz. Kalorifer tesisatınızın uzun ömürlü olmasını ve sizi memnun etmesini sağlamak için buradayız!

Yerden Isıtma Sistemi
Yerden Isıtma Sistemi

Samur Mekanik, yerden ısıtma sistemlerinde uzman! Evinizde veya iş yerinizde konforlu bir yaşam için enerji verimliliği ve tasarrufu sağlayan sistemlerin kurulumu, bakımı ve tamiri konularında size kaliteli hizmet sunuyoruz.

Petek Temizliği
Petek Temizliği

Samur Mekanik, petek temizliğinde uzman! Kireç ve tortunun temizlenmesi, peteklerin verimli çalışması için su akışının sağlanması işlemlerinde en iyi sonuçları sunuyoruz. Yüksek teknoloji ekipmanlar ve kaliteli malzemelerle müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.

Pimaş Tıkanıklığı
Pimaş Tıkanıklığı

Pimaş tıkanıklığı sorununuza anında çözüm! Samur Mekanik olarak uzman ekibimiz ve modern ekipmanlarımızla pimaş tıkanıklığına hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz.

Kombi Bakımı
Kombi Bakımı

Kombi bakımında ayrıcalıklı hizmet! Samur Mekanik olarak, kombinizin performansını artırmak ve güvenliğini sağlamak için profesyonel bakım sunuyoruz. Siz de konforlu ısınmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Yangın Hattı Tesisatı
Yangın Hattı Tesisatı

Yangın Hattı Tesisatı: Anında müdahale yapmanıza imkan verir. Yangın riskini minimize etmek için vazgeçilmez bir koruma sağlar.

Montaj işleri
Montaj işleri

Samur Mekanik, montajda uzman! Yüksek kaliteli malzemelerle yapılan montajlarımız, uzun ömürlü ve müşteri memnuniyetine odaklı. Doğru malzeme ve araç kullanımıyla kaliteli montaj hizmeti alın!

Biz Kimiz

Samur Tesisat, İstanbul'un her semtinde 50 yılı aşkın bir süredir su, kalorifer, ve doğalgaz tesisatı hizmetleri sunmaktadır. Ömer Samur'un kurduğu bu şirketi, babamızın izinden giderek, son 20 yıldır aile olarak sürdürmekteyiz. Son beş yılda iş kollarımıza mekanik tesisatı da ekleyerek, Samur Mekanik adı altında geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Her projemizde sağlam duruyor, garantili hizmet anlayışımızı her zaman koruyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için öncelik, bu nedenle Samur Mekanik olarak her detayda özenle hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlamak ve en etkili çözümleri sunmak için sürekli çaba harcıyoruz. Biz, işimizi tutkuyla yaparız ve her zaman çözüm odaklı anlayışımız ile hizmetinizdeyiz.

 Arıza Tespiti
Arıza Tespiti

Samur Mekanik olarak, müşterilerimize sağladığımız hizmette arıza tespiti öncelikli bir adımdır. Ekip olarak, her işimizde profesyonellik ve güvenilirlik standartlarını korumak adına özel bir arıza tespit yöntemini benimsiyoruz. Müşterilerimizin karşılaştığı sorunları doğru bir şekilde belirleyerek, en etkili ve çözüm odaklı hizmeti sunmak için çaba harcıyoruz.

Öncelikler
Öncelikler

Samur Mekanik olarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak adına sorun tespiti sürecimize özel bir yaklaşım benimsemekteyiz. İlk olarak, müşterilerimizin karşılaştığı sorunları detaylı bir şekilde öğrenmek için etkileşimde bulunuyor ve bu süreci bir diyalog haline getiriyoruz. Ardından, uzman ekiplerimiz gerekli araçları kullanarak sorunun kaynağını belirlemek üzere titizlikle çalışmalarını sürdürüyorlar. Her bir sorun, çözüm odaklı bir stratejinin başlangıcıdır, ve müşterilerimizin beklentilerini aşmayı hedefliyoruz.

Çözüm
Çözüm

Problemin üstesinden beraber geliyoruz. Arıza tespiti esnasında, müşterilerimizle sürekli iletişim içinde bulunarak sorunun karmaşıklığını anlamalarını sağlıyoruz. Arızanın kaynağı ve çözüm yöntemleri konusunda net ve şeffaf bir şekilde bilgi vererek, müşterilerimizin endişesiz bir süreç geçirmelerine öncülük ediyoruz. Bu yaklaşımımızla, sorunları çözerek müşterilerimizin güvenini kazanıyor ve kısa sürede etkili çözümler sunuyoruz.

Müşteri Yorumları

Samur Mekanik, binamızın su tesisatını yeniden düzenleme işinde muazzam bir iş çıkardı. Ekip, işlerini titizlikle takip etti ve her aşamada bize bilgi verdi. Sonuçtan son derece memnun kaldık.

Baran Kaya

Firma şantiyemizin tesisat işini sıfırdan başarıyla tamamladı. Hem su hem de yangın hattı tesisatlarını çektiler. İşlerini titizlikle takip ederek, zamanında teslimat yapmaları ve kaliteli malzeme seçimleriyle güven veren bir performans sergilediler. Samur Mekanik ekibine teşekkür ederiz.

Ege Öztürk

Yangın hattı tesisatı kurulumumuz için Samur Mekanik'i tercih ettik. Hem işlerini hızlı bir şekilde tamamladılar hem de güvenliği ön planda tuttular. Firmanın samimi ve deneyimli ekibiyle çalışmaktan memnuniyet duyduk.

Onur Gür