Samur Mekanik, su tesisatı alanında öncü bir firma olarak öne çıkıyor. Yıllara dayanan tecrübemizle, en son teknolojileri ve kaliteli malzemeleri bir araya getirerek müşterilerimize mükemmel hizmet sunuyoruz.

Su tesisatı ile ilgili yaşanan problemler, boru patlamaları, sızıntılar, tıkanıklıklar ve diğer pek çok sorun, Samur Mekanik’in hızlı, verimli ve kaliteli çözümleriyle aşılır. Su tesisatı konusundaki her türlü işi başarıyla gerçekleştirebilen bir ekip ve firma olarak, aynı zamanda su tesisatı sistemlerinin kurulumu ve bakımı gibi hizmetleri de en üst düzeyde sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutan Samur Mekanik, her işin arkasında duran garantili bir firma olarak uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunuyor. Titiz çalışma prensibiyle hareket ederek, müşterilerimizin ev ve işyerlerinde herhangi bir sorun yaşamamalarını sağlıyoruz. Su tesisatı konusundaki uzman ekibimizle, kaliteli hizmetimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

İstanbul’da su kaçağı tamiratı ve kanal tıkanıklığı gibi sıhhi tesisat alanlarındaki profesyonel ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. Su kaçağı tespiti, kanal tıkanıklığı açma, anahtar teslim ev yenileme hizmetleri, klozet tamiri, dökmeden su kaçağı tespiti ve tadilatı gibi hizmetler sunuyoruz. Sıhhi Tesisat olarak yıllardır özenle icra ettiğimiz işlerimizi, sürekli geliştirdiğimiz yeni yöntemler ve ekipmanlarla besleyerek sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Kurulum, onarım, bakım ve arıza sorunları için profesyonel çözümlerimizle yanınızdayız.

Sıcak Su Tesisatı

Borular açıkta ve gömme (ankastre) olarak döşenebilir. Açıkta döşenen borular birbirlerine olduğu kadar duvarlara da paralel ve aralıkları birbirine eşit olmalıdır. Sıcak kullanma suyu tesisatı, soğuk su tesisatından bağımsız olarak montaj yapılmalıdır.

Soğuk Su Tesisatı

Soğuk Su Tesisatında, duvar içerisine montaj edilen borulara izolasyon yapılmalı ki, terlemeye karşı önlem alınmış olup, boruların ömrü uzatılsın. Üst üste gelen paralel yatay borularda suyun alttaki borulara zarar vermemesi için soğuk su borusu en altta kalacak şekilde yapılmalıdır. Hidrofor ve su saatinden sonra bir basınç regülatörü konulmasında yarar vardır. Bu sayede basınç sabit kalarak ve gereksiz su harcamasının önüne geçilecektir.