Samur Tesisat, İstanbul’un her semtinde 50 yılı aşkın bir süredir su, kalorifer, ve doğalgaz tesisatı hizmetleri sunmaktadır. Ömer Samur’un kurduğu bu şirketi, babamızın izinden giderek, son 20 yıldır aile olarak sürdürmekteyiz. Son beş yılda iş kollarımıza mekanik tesisatı da ekleyerek, Samur Mekanik adı altında geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız.

Her projemizde sağlam duruyor, garantili hizmet anlayışımızı her zaman koruyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için öncelik, bu nedenle Samur Mekanik olarak her detayda özenle hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlamak ve en etkili çözümleri sunmak için sürekli çaba harcıyoruz. Biz, işimizi tutkuyla yaparız ve her zaman çözüm odaklı anlayışımız ile hizmetinizdeyiz.

Samur Mekanik, sıcak bir evin anahtarını size sunan bir aile şirketidir. Yerden ısıtma sisteminden doğal gaz tesisatına, su ve kalorifer tesisatından kombi bakımına kadar geniş bir yelpazede uzmanlık alanlarımız bulunmaktadır. Her işimizde uzman personelimiz ve kaliteli malzemelerimizle öne çıkıyoruz.

Müşterilerimizin taleplerini anlamak ve onlara özel çözümler sunmak, bizim için en değerli hedeflerden biridir. Her projede müşteri memnuniyetini gözeterek, beklentileri aşmak için özveriyle çalışıyoruz.

Samur Mekanik olarak, aile sıcaklığımızla müşterilerimize güven ve konfor sunuyoruz. Uzman kadromuz, kaliteli malzemelerimiz ve titiz çalışmalarımızla, her zaman en iyi hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz.